Radmax

Klimatyzacja Koszalin

Klimatyzacja niewątpliwie jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Już na początek musimy obalić mit jakoby była szkodliwa. Warto jednak pamiętać o tym, by wybrać sprawdzoną firmę. I tutaj mamy przyjemność polecić nasze usługi. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

O firmie słów kilka 

Nasza firma została założona w Słupsku w 2016 r.  i od tego czasu zdobyliśmy już renomę na rynku i wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi. W czym tkwi nasz sekret? Oczywiście w pełnym profesjonalizmie. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość usług, ale też kompleksowe doradztwo i to na każdym etapie. Dzięki temu, że zatrudniamy certyfikowanych specjalistów mają Państwo pewność, że nasze usługi spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakościowe. Zawsze dotrzymujemy terminów, a przy tym każdego klienta traktujemy jak klienta premium. Działamy na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, ale też firm. Zajmujemy się montażem klimatyzacji nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale też w biurach czy budynkach użytku publicznego. Stosujemy tylko i wyłącznie sprzęt najlepszych producentów, wśród których możemy wymienić: GREE, AUX, Mitsubishi Electric, czy MDV. 

Co obejmują nasze usługi?

Nasze usługi są kompleksowe. Obejmują doradztwo, ale też sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzacji, zarówno dla domów, mieszkań, firm czy sklepów. W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania na każdą kieszeń. Chętnie doradzimy jaka klimatyzacja będzie dla Państwa najlepsza. Kolejną zaletą jest darmowa wycena. Wystarczy tylko się z nami skontaktować, następnie pracownik przyjedzie pod wskazany adres i dokona pełnej wyceny, która do niczego nie zobowiązuje. Zajmujemy się też pełną obsługą serwisową, ale też gwarancyjną wszystkich klimatyzatorów. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju klimatyzatory, choćby split, gdzie występują dwie jednostki pracy – wewnętrzna i zewnętrzna. Dobrym wyborem są również monoklimatyzatory, gdzie jednostka zewnętrzna nie występuje. Oczywiście to nie wszystko, bo oferujemy także klimatyzatory multi split kasetonowe, kanałowe, podstropowe oraz przenośne. 

Dlaczego warto zdecydować się na klimatyzację?

Klimatyzacja to świetny wybór dla wszystkich. Przede wszystkim warto wiedzieć, że wpływa ona pozytywnie na zdrowie i jest szczególnie zalecana dla alergików czy astmatyków. Jest wręcz obowiązkowa w upały i rzeczywiście można traktować ją jako remedium na wysokie temperatury. W przypadku urządzeń wysokiej jakości zużycie prądu nie jest wysokie. Zajmujemy się montażem, a więc usługa zostanie wykonana bardzo szybko. Nawet, gdy na zewnątrz panują bardzo duże upały mogą Państwo cieszyć się komfortem termicznym w domu. Musimy wspomnieć, że klimatyzacja polepsza samopoczucie, ale też zwiększa bezpieczeństwo zdrowotne. Kolejną zaletą jest fakt, że klimatyzacja wpływa na lepszy sen u dzieci i u osób starszych, które są szczególnie wrażliwe na wysoką temperaturę. Trzeba rzecz jasna pamiętać o regularnym przeglądzie i czyszczeniu klimatyzacji i nasze usługi również to obejmują. Zatem warto skorzystać z naszej oferty, która jest kompleksowa, od doboru urządzenia, przez jego montaż, aż po serwis. Wystarczy skontaktować się z naszymi fachowcami, by uzyskać darmową wycenę.   

Zainteresowała Cię nasza usługa związana z klimatyzacją? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty już dziś!