Radmax

O firmie

Radmax - siedziba firmy

Radmax to rodzinna firma specjalizująca się w kompleksowych usługach związanych z klimatyzacją, chłodnictwem oraz wentylacją od 2016 roku.

Nasza oferta obejmuje pełne wyposażenie obiektów, o dowolnej powierzchni, w sprzęt chłodniczy taki jak regały chłodnicze, lady, zamrażarki, chłodziarki, witryny, komory chłodnicze i mroźnie. Wszystkie zasilane z centralnego systemu bądź z własnymi agregatami.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór systemów klimatyzacji, powietrznych pomp ciepła opartych o urządzenia freonowe oraz wytwornice wody lodowej do wszystkich rodzajów obiektów użytkowych od domów jednorodzinnych przez biurowce, serwerownie, markety po zakłady produkcyjne. Serwisujemy chłodnictwo przemysłowe, przetwórstwa rybne, wytwornice lodu.

Służymy fachowym doradztwem w doborze urządzeń do potrzeb klienta, aby zapewnić efektywną, długą i ekonomiczną pracę urządzeń. Zapewniamy fachowy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszym celem jest zadowolenie klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów, dlatego w naszej pracy korzystamy z urządzeń renomowanych i sprawdzonych producentów urządzeń oraz komponentów klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.

Posiadamy własną bazę serwisową oraz sprzętową, a nasi monterzy i serwisanci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w branżowych warsztatach.

W razie problemów służmy pomocą całodobowym serwisem

W przypadku problemów w działaniu urządzeń klimatyzacyjnych lub chłodniczych zapewniamy dostęp do wykwalifikowanego personelu technicznego realizując usługi dla nowych klientów jak i stałych związanych umową 24/7. Posiadamy magazyn części zamiennych i gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Sprawdź ogólne warunki serwisu

Zaufali nam