Radmax

Klimatyzacja Lębork

Szukasz firmy klimatyzacyjnej? Nasz firma to fachowe doradztwo i kompleksowy montaż oraz serwis. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę do montażu klimatyzacji w okolicy Lęborka?

Klimatyzacja Lębork - Radmax - sprzedaż, montaż, serwis

Klimatyzacja to coś, co przydaje nam się w ostatnich latach coraz bardziej. Coraz częściej w Polsce, w upalne lato, klimatyzatory potrafią dawać prawdziwe wytchnienie. Dlatego cieszą się rosnącą popularnością.

Co więcej, klimatyzator będzie nie tylko skutecznie chłodził pomieszczenia latem, ale również dogrzeje je w chłodniejsze dni.

Jak wybrać firmę od klimatyzacji?

Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy zajmującej się klimatyzacją w Lęborku i okolicy, która będzie warta zaufania, sprawdź koniecznie ofertę naszej firmy.

Działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku, dlatego mamy niezbędne doświadczenie i szeroką ofertę. Gwarantujemy satysfakcję i trwałość sprzętu na lata.

Od początku naszej działalności cały czas rozwijaliśmy swoją ofertę, szukaliśmy innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych. Dlatego dziś jesteśmy liderem na rynku klimatyzacyjnym.

Pomimo tego, że swoją siedzibę mamy pod Słupskiem, to świadczymy nasze usługi na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Klimatyzacja Lębork – co jest w ofercie?

W naszej ofercie posiadamy urządzenia, które można pogrupować w zależności od rodzaju montażu:

  • klimatyzatory ścienne
  • klimatyzatory ścienno-przysufitowe (zwane podsufitowymi)
  • klimatyzatory przypodłogowe
  • klimatyzatory kasetonowe
  • klimatyzatory kanałowe.

Kompleksowy montaż i serwis

Oprócz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych oferujemy również usługę ich profesjonalnego montażu w Państwa firmie, w obiektach handlowo-usługowych lub w obiektach noclegowych.

W przypadku awarii urządzeń również nie zostaniesz sam. W naszej ofercie znajdziesz również dokładny i regularny serwis urządzeń.

Fachowe doradztwo

Zanim jednak zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Pomogą oni dobrać odpowiednie urządzenie do konkretnych potrzeb i konkretnego budynku. Z takim fachowym doradztwem masz pewność, że zakupisz produkt idealnie dopasowany do Ciebie i Twoich wymagań.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Dlatego wszystkie zadania realizujemy profesjonalnie i szybko.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty.