Radmax

Potrzebujesz kredytu na urządzenia chłodnicze lub klimatyzacyjne? Skorzystaj z naszej oferty!

Potrzebujesz kredytu na urządzenia chłodnicze lub klimatyzacyjne? Skorzystaj z naszej oferty!

W Radmax wiemy, że pomimo konieczności zainwestowania w nowoczesne urządzenia chłodnicze lub klimatyzacyjne nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek bez obciążania swojego budżetu. Właśnie, dlatego razem z Nest Bankiem oraz Raty.biz przygotowaliśmy korzystną ofertę kredytową, aby ułatwić Państwu zakup urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych oferowanych przez naszą firmę.

Jak uzyskać kredyt na urządzenia chłodnicze lub klimatyzacyjne?

Zależy nam na tym, aby cała procedura zakupu urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych na raty była maksymalnie uproszczona. Dlatego wystarczy wykonać te cztery proste kroki, aby móc cieszyć się z nowego urządzenia w Państwa firmie czy domu:

  1. Prosimy skontaktować się z nami i wybrać urządzenia dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
  2. Kolejnym krokiem jest ustalenie terminu montażu.
  3. Następnie będą Państwo poproszeni o wypełnienie wniosku kredytowego, w którym należy określić ilość oraz wysokość rat, a także podać dane niezbędne do weryfikacji przez Bank.
  4. Po pozytywnej weryfikacji Państwa wniosku nasi pracownicy w ustalonym terminie montują u Państwa zamówione urządzenia.

Nasi doradcy zostali profesjonalnie przeszkoleni i upoważnieni przez wcześniej wspomniane instytucje finansowe do bezproblemowego przyjęcia wniosku kredytowego oraz dopilnowania wszelkich formalności z nim związanych.

Jeżeli uważają Państwo, że zakup urządzenia chłodniczego lub klimatyzacyjnego to idealne rozwiązanie dla Państwa to prosimy o kontakt z nami! Zachęcamy do kredytu na urządzenia chłodnicze lub klimatyzacyjne.