Radmax

Nowe rozwiązanie Multi V5 od LG

Nowe rozwiązanie Multi V5 od LG

Multi V5 od LG - Radmax - Klimatyzacja Słupsk

Innowacyjny system Multi V5 od LG

MULTI V5 od LG to nowy i innowacyjny system klimatyzacji wyposażony w technologię Dual Sensing Control, która pozwala kontrolować poziom temperatury i wilgotność powietrza co zwiększa efektywność systemu chłodzenia i ogrzewania.

W odróżnieniu od innych systemów klimatycznych technologia MULTI V5 z kontrolą Dual Sensing charakteryzuje się możliwością pomiaru temperatury i poziomu wilgotności dla warunków zewnętrznych i wewnętrznych. Funkcje te są niezwykle przydatne w celu osiągnięcia optymalnej efektywności energetycznej urządzenia oraz zapewnienia maksymalnego poziomu komfortu pomieszczenia. Ogromną zaletą systemu Dual Sensing jest możliwość komfortowego chłodzenia do określonej wartości temperatury zapewniając użytkownikom jak najwyższy poziom komfortu.
Innowacyjny system klimatyzacji wyposażony jest w funkcję obciążenia Smart Load Control, która umożliwia sterowanie temperaturą czynnika chłodniczego zwiększając efektywność energetyczną o 15% do 31% w zależności od wilgotności otoczenia.

Sprężarka Ultimate Inverter Compressor w MULTI V5

Wysoka wydajność oraz trwałość zapewnia sprężarka inwerterowa LG Ultimate Inverter Compressor systemu MULTI V5. Nowy system technologiczny determinuje efektywność pracy urządzenia co przekłada się na tempo osiągnięcia pożądanej temperatury w pomieszczeniu. Zakres pracy dla nowej sprężarki to od 10Hz do 165Hz. Sprężarka Ultimate Inverter Compressor jest wykonana z wysokiej jakości łożysk polimerowych PEEK (polieteroeteroketonu) – zaawansowanego materiału samosmarującego się. Wyposażenie w czujniki inteligentnego zarządzania olejem pozwala sprawdzać stan wyrównywania poziomu oleju w sprężarce, minimalizując w ten sposób zbędne operacje odzyskiwania oleju.
Wysokowydajna jednostka zewnętrzna
Wysokowydajną jednostką zewnętrzną opartą na technologii biomimetycznej jest wentylator, 4-stronny wymiennik ciepła oraz zwiększona wydajność sprężarki. Integracyjność tych systemów zwiększa wydajność do 26 HP oraz ma wpływ na jakość wywiewu.

Wymiennik ciepła Ocean Black Fin

Specjalne technologie Ocean Black Fin oraz Dual Protection to dwuwarstwowy i obustronny system wyposażony w powłokę wymiennika ciepła, zabezpieczając go przed substancjami korozyjnymi, jak sól, piasek i inne elementy niesione jednakowo przez silne wiatry morskie oraz zanieczyszczenia przemysłowe. Czarna powłoka wymiennika ciepła Ocean Black Fin zapobiega gromadzeniu się wody, co minimalizuje osadzanie się wilgoci. Taki system obniża koszty konserwacji przedłużając działanie.

Ciągłe grzanie

Wydajność grzewczą, efektywność w trybie ciągłego ogrzewania oraz komfort panujący we wnętrzach zapewniają technologie częściowego oraz opóźnionego odszraniania, które są sterowane czujnikiem wilgotności. Pozwala to jednostce osiągnąć 11% wzrost dziennego czasu ogrzewania i 7% redukcję poboru mocy.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty na urządzenia LG