Radmax

Separowanie wymiennika za pomocą wymiennego wkładu filtracyjnego

Niektóre urządzenia chłodnicze pracują w trudnych warunkach otoczenia to jest zapylona i zanieczyszczone środowisko w takiej sytuacji na wymiennikach osadza się duża ilość nieczystości co znacznie zmniejsza wydajność chłodniczą sprzętu a co za tym idzie jego niezawodność.

Również wzrastają koszty eksploatacyjne chociaż by pobór prądu, by zmniejszyć wpływ otoczenia na pracę urządzeń w takich warunkach proponujemy naszym klientom separowanie wymiennika za pomocą wymiennego wkładu filtracyjnego. Rozwiązanie zastosowaliśmy w 10 agregatach linii spawalniczej Stako w Słupsku.

Zachęcamy Państwa do współpracy oferujemy serwis i przeglądy techniczne urządzeń chłodniczych, które wielokrotnie uchronią Cię drogi użytkowniku przed niespodziewanymi awariami, uszkodzeniami i nieplanowanymi wydatkami.

Logotyp Spektrum Logotyp Fundusze Europejskie Program Regionalny Logotyp Rzeczpospolita Polska Logotyp Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego Logotyp Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

RADMAX Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Radosław Felskowski zrealizował projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na realizację projektu WNG-SPE.04.2023/085
w ramach projektu grantowego „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”.

Cel projektu: Zakup specjalistycznych usług doradczych w zakresie oceny stosowanych rozwiązań informatycznych, określenia wymagań na oprogramowanie oraz doboru rozwiązań informatycznych do wdrożenia.

Wartość projektu: 15.000,00 PLN

Dofinansowanie ze środków UE: 9.000,00 PLN