Radmax

Zdobyliśmy kolejne kwalifikacje – czynnik R744-CO2

Zdobyliśmy kolejne kwalifikacje – czynnik R744-CO2

Certyfikat za udział w szkoleniu z wykonania instalacji pracujących na czynniku R744-CO2 - Radmax - Chłodnictwo - Słupsk, Koszalin, Lębork, Szczecin, Szczecinek, Bytów, Miastko, Chojnice, Człuchów, Sławno, Ustka, Reda, Rumia, Wejherowo, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Łeba
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu „Instalacje i urządzenia pracujące z czynnikiem chłodniczym R744-CO2”

Nasza załoga cały czas podnosi swoje kompetencje, aby móc jeszcze szybciej i sprawniej pracować dla Państwa. Tym razem uczestniczyliśmy w szkoleniu z wykonania instalacji pracujących na czynniku R744-CO2.

Dlaczego czynnik R744-CO2 staje się popularny?

Od dłuższego czasu na całym świecie zauważany jest trend dbania o środowisko poprzez korzystanie z proekologicznych rozwiązań. Takie możliwości daje na przykład zastosowania, jako czynnika chłodzącego dwutlenku węgla.

Jest on bezpieczny dla ludzi i produktu oraz umożliwia uzyskania bardzo niskiej temperatury zamarzania. Kolejnym jego atutem jest również obojętny stosunek do prawie wszystkich metali. Osoby korzystające, z CO2 jako zaletę wymieniają również dużą wartość ciepła parowania.

Dwutlenek węgla, jako czynnik chłodniczy znajdzie zastosowanie w bardzo szerokim zakresie, od ogrzewania poprzez chłodzenie aż do mrożenia. Korzystne parametry czynnika R744-CO2 w porównaniu do syntetycznych czynników są bardzo konkurencyjne, co w przyszłości spowoduje dalszy rozwój tej substancji, jako pro ekologicznej.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny na montaż instalacji pracującej na czynniku R744-CO2